Online marketing bureau

Je favoriete marketing
collega's

🤙🏻Hallo! Wij zijn Leadbouwers. Een team ervaren online marketeers
en marketing collega's van Intershop, Jimm-e, De Zevenheuvelenloop en vele
andere bedrijven. We hebben alle online marketing kennis in huis om jouw doelen te bereiken. 

Zo gaan we aan de slag

Dit is onze passie

Kansen identificeren

Voor we écht aan de slag gaan, trappen we een project graag face-to-face af. Samen kijken waar we je kunnen helpen.

Marketingjaarplan

Als we voor je aan de slag gaan, denken we met je mee om samen een concreet plan te maken. Zo kunnen we efficiënt aan het werk

Samen meest succesvol

We houden de lijntjes graag kort, zo kan jij ons aanhaken als er nieuwe actie opgezet moet worden of we snel even met je mee.

Continu verbeteren

We zijn transparant in wat we doen. We maken daarom een online dashboard waarin je op elk moment van de dag live de monitoren.

Strategisch én uitvoerend

Vanuit Nijmegen zorgen we voor meetbaar resultaat: meer website bezoekers, meer leads, meer klanten. Steeds vaker integreren we (online) marketing in bestaande bedrijfsprocessen, door de inzet van inbound marketing en marketing automation. Zo laten we jouw bedrijf groeien, op korte én lange termijn.

Creatieve online concepten en websites

Online succesvol, dat word je niet zomaar. Daar hoort niet alleen online marketing bij, maar ook een onderscheidend merk en een goede website. Als onderdeel van Digital Layers ontwikkelen we sterke merken, gebruiksvriendelijke apps, websites en webshops.

Teamwork

Samen ben je het meest succesvol. We zijn open over wat we doen en geven je inzicht in alle marketingtools. Geen black box dus. Liever iets zelf doen? Dat kan. Ieder van ons vindt het leuk om kennis over te brengen. In de vorm van workshops, maar we spreken elkaar ook regelmatig, om resultaten en verbeteringen te bespreken.

Ervaren online marketeers

Ons team bestaat uit doortastende online marketeers. Experts die met je mee denken én doen. Als Google partner en Hubspot partner zijn we dé digitale partner voor bedrijven met groeiambitie.

Ons team

Jelle Althuizen

Jelle Althuizen

Eigenaar en online marketeer

t 024-3010307
e jelle@leadbouwers.nl

Dorien Duijsings

Dorien Duijsings

Online marketing specialist

t 0681800650
e dorien@leadbouwers.nl

Rianne Durenkamp

Rianne Durenkamp

Online marketing specialist

t 0639876763
e rianne@leadbouwers.nl

Lotte Bikker

Lotte Bikker

Online marketeer

t 024-3010307
e lotte@leadbouwers.nl

Anouk Biesters

Anouk Biesters

Strateeg

t 024-3010307
e anouk@leadbouwers.nl

Bram Kainama

Bram Kainama

Designer

t 024-3010307
e bram@leadbouwers.nl

Max Kerkhoffs

Max Kerkhoffs

Designer

t 024-3010307
e max@leadbouwers.nl

Paul Martina

Paul Martina

Designer

t 024-3010307
e paul@leadbouwers.nl